Zadnje tekme

Člani
Slatina - Črenšovci 0:0

Selekciji U8 in U11 sodelovali na turnirju v Slovenski Bistrici

Za vikend so bile aktivne tudi naše mlajše selekcije. Selekciji U8 in U11 sta se udeležili mednarodnega turnirja v Slovenski Bistrici (Slovenia Open).

Selekcija U8 je prvič sodelovala na kakšnem močnejšem turnirju. Z prečudovito igro so se, kot zmagovalci skupine, uvrstili v polfinale, kjer so kljub borbeni igri izgubili z 3:0 proti NK Maribor Rumeni. To jih je uvrstilo med 4 in 6 mesto.

Za NK Radensko Slatino so igrali:
Patrik Vogrinec, Nik Budja, Tim Vukan, Lukas Čerkič, Luka Lejko, Mark Vaupotič, Matej Zamuda, Gal Zalokar.
Trenerja: Izidor Klemenčič in Tai Klemenčič

Na turnirju je sodelovala tudi naša selekcija U11. Fantje niso imeli svojega dne in so na žalost izpadli že po skupinskem delu tekmovanja.

Anej Vertačnik, Jan Mulec, Gal Vršič, Alen Balažic, Jan Kolar, Jaka Zamuda, Amadej Filipčič, Žiga Vrbnjak, Mai Hakl, Teo Budja, Lars Vogrin, Svit Delak
Trenerja: Izidor Klemenčič in Martin Budja