NK Čarda - NK Slatina 2:1

Člani
NK Slatina - NK Rakičan 2:1

Zmaga proti GMT Bogojini

V petek, 5.5., so naši kadeti gostovali v Bogojini in zmagali s 3:2. Za Slatino so zadeli Samo Ivanek, Žiga Horvat in Marcel Mulec.

Read more...

Z borbeno igro do zmage

V petek, 14.4., so slatinski kadeti na ŠRC Slatina Radenci odigrali 9. krog kadetske lige MNZ MS. Gostili so ekipo Nafte 1903 iz Lendave in zmagali z rezutlatom 1:0. Za zmago naših je v 2. polčasu zadel Mario Saletinger.

Jesenski del končali z zmago

V petek, 28.10., so slatinski kadeti na ŠRC Slatina Radenci odigrali preloženo tekmo, zadnjega kroga, v jesenskega dela sezone 2016/17. Gostili so ekipo ŠD NK Križevci in zmagali z rezutlatom 2:0. Za zmago naših sta v 2. polčasu zadela Marcel Mulec in Tilen Ivanič.

Danes zadnji krog za kadete

V petek, 28.10., bodo ob 15:30 uri naši kadeti odigrali na ŠRC Slatina zadnjo tekmo v jesenskem delu sezone 2016/17. V goste prihaja ekipa ŠD NK Križevci, ki trenutno zaseda 4. mesto na lestvici. Dosegli so 2 zmagi in 2 poraza. Slatinari so po porazu na sosedskem derbiju prejšnji teden zdrsnili na 3. mesto z 3 zmagami, 2 remijema in 1 porazom. Vabljeni!

Prvič zapustili igrišče sklonjenih glav

V petek, 14.10., so slatinski kadeti odigrali 6. krog v kadetski ligi. Na sosedskem derbiju v Gornji Radgoni so morali priznati premoč domačinom. Radgona jim je zadala prvi poraz v tej sezoni. Izgubili so z rezultatom 3:1, zadetek za naše pa je dosegel Mario Saletinger.

Derbi pred derbijem

Za ogrevanje pred sosedskim derbijem v soboto, 15.10., bodo v petek, 14.10., poskrbeli slatinski kadeti, ki bodo prav tako odigrali sosedski derbi proti ŠNK Radgoni. Tekma bo ob 16:00 uri, prav tako v Gornji Radgoni na TŠC Trate. Srečali se bosta trenutno še neporaženi ekipi, ki zasedata 1. (Radgona) in 2. mesto (Slatina). Radgona je zabeležila 5 zmag, Slatina pa 3 zmage in 2 remija. Vabljeni!

Zmaga proti Bogojini

V petek, 7.10., so slatinski kadeti na ŠRC Slatina Radenci odigrali 7. krog kadetske lige MNL MS proti ekipi GMT Bogojine. Slatinari so zmagali z rezultatom 6:2. Za Slatino so zadeli Blaž Gradišnik, Mario Saletinger, Tilen Ivanič, Marcel Mulec in Tilen Vodička.