Naslednje tekme  

U15
Torek, 24.9., M. Sobota, 17:30
Mura - Slatina

U7
Sreda, 25.9., Cven, 16:00
Turnir

U13
Četrtek, 26.9., G. Radgona, 16:30
Radgona - Slatina

U11
Sobota, 28.9., Cven, 10:00
Turnir

Člani
Sobota, 28.9., Radenci, 16:00
Slatina - Križevci

   

Zadnje tekme  

U13
Slatina - Tromejnik 2:1

U15
Slatina - Puconci 8:1

Člani
Bogojina - Slatina 1:3

   

Misija Dunaj uspela

"Špartanci" U10 so na kvalifikacijskem turnirju v Neulengbachu osvojili odlično 3. mesto in si priigrali mesto na finalnem turnirju, ki bo potekal med 14. in 16. junijem na Dunaju. Fantje so prikazali odlično igro, kar potrdi tudi dejstvo, da niso izgubili niti ene tekme po rednem delu (v polfinalu so nesrečno izpadli po streljanju penalov). Kljub temu so hitro strnili svoje vrste in v tekmi za 3. mesto premagali odlično madžarsko ekipo Siófoki Bányász SE.

S to uvrstitvijo so si priigrali nastop na finalnem turnirju, kjer bodo nastopile svetovno znane ekipe kot so Liverpool, Juventus, Atletico Madrid, Benfica, Crvena Zvezda in še mnoge druge. Čestitke celotni ekipi za super dosežek in pa staršem za odlično navijanje.

Igrali so: Mai Hakl, Jan Fras, Gal Vršič, Anej Vertačnik, Jan Kolar, Amadej Filipčič, Jaka Zamuda, Alen Balažic, Jan Mulec, Svit Delak

Trener: Mitja Senčar

Pomočnika: Izidor in Tai Klemenčič

   

Himna NK Radenska-Slatina  

   

Lestvica - člani  

POMURSKA NOGOMETNA LIGA
7. Tromejnik Kuzma 9
8. Olimpija Dolga Vas 6
9. Goričanka

6

10. Radenska Slatina 6
11. Rakičan 5
12. Črenšovci 4
13. Čarda Martjanci 3
14. ŠD Bogojina 1
   

Lestvica - U15  

        U15 - STAREJŠI DEČKI       
1. Rakičan 9
2. Mura 6
3. Serdica-Goričanka 6
4. Čarda Martjanci 6
5. Kema Puconci 4
6. Ljutomer 3
7. Radenska Slatina 3
8. ŠNK Bakovci 1
9. ŠD NK Križevci 0
10. ŠNK Radgona 0
   

Lestvica - U13  

        U13 B - MLAJŠI DEČKI       
1. Kema Puconci 7
2. Radenska Slatina 7
3. Mura 2 6
4. Tromejnik 6
5. Apače 3
6. Goričanka-Serdica 3
7. ŠNK Radgona 0
8. ŠD NK Križevci 0
   

Pridružite se nam  

   

Sponzorji  

   
© NK Slatina