Naslednje tekme  

U7 - turnir
Sreda, 22.5., Stanjevci, ob 16.30 uri

U11 - turnir
Sreda, 22.5., Radenci, ob 16.30 uri

U13
Četrtek, 23.5., Murska Sobota, ob 17.30 uri
Mura B - Slatina

U11 - turnir
Sobota, 25.5. Neulengbach (AUT)
Champions Trophy

U13 - Turnir
Sobota, 25.5., Škofja Loka
Jan Oblak 2019

Mladinci
Sobota, 25.5., Kuzma, ob 17.30 uri
Tromejnik - Slatina

Člani
Nedelja, 26.5., Radenci, ob 17.30 uri
Slatina - Čarda

   

Zadnje tekme  

Mladinci
NK Slatina - ŠNK Radgona 1:4

Člani
NK Slatina - NK Dobrovnik 2:4

   

Visoka zmaga proti Kemi

V 8. krogu 1. MNL MS so naši mladinci gostili ekipo Keme iz Puconec. Njihovo mrežo so zatresli kar 9 krat, svojo pa uspeli ohraniti nedotaknjeno. Za Slatino so zadeli Žiga Horvat v 2., Žiga Zver v 5., 50. in 87., Jure Ratnik v 12. in 25., Marcel Mulec v 35., Denis Štefanec v 47. in Mario Saletinger v 73. minuti.

8. krog 1. MNL mladinci, Radenci, 20. 10. 2018 ob 12.00
  

9:0

 

Radenska Slatina

Kema Puconci

  Šktlec Mario (V)   Gerenčer Luka (V)
  Zver Žiga   Petrijan Primož (K)
  Slemenšek Lan   Kerec Fabian
  Štefanec Denis (K)   Hašaj Nick
  Ratnik Jure   Orban Alen
  Horvat Žiga   Bagari Nejc
  Ploj Urban   Hodžar Julijan
  Muršič Marko   Orban Klavdijo
  Bojanič Uroš   Horvat Mitja
  Mulec Marcel   Lončar Jan
  Mlinarič Aljoša   Kučan Jure
       
Rezervni igralci
  Zupančič Sašo   Šnepf Timotej
  Ivanič Tilen    Dominko Žiga
  Budja Miha    
   Saletinger Mario    
  Knupleš Rok    
Zadetki
Horvat Žiga 1:0 2. minuta
Zver Žiga 2:0 5. minuta
Ratnik Jure 3:0 12. minuta
Ratnik Jure 4:0 25. minuta
Mulec Marcel 5:0 35. minuta
Štefanec Denis 6:0 47. minuta
Zver Žiga 7:0 50. minuta
Saletinger Mario 8:0 73. minuta
Zver Žiga 9:0 87. minuta
Opominjani
57' Petrijan Primož
83' Orban Klavdijo
       
Menjave
Menjava 46' Ivanič/Mlinarič
Menjava 52' Knupleš/Ploj
Menjava 52' Budja/Bojanič
Menjava  58' Saletinger/Štefanec
Menjava 70' Zupančič/Ratnik

 

   

Himna NK Radenska-Slatina  

   

Lestvica - člani  

1. Rakičan 42
2. Čarda Martjanci 39
3. Radenska Slatina

33

4. Goričanka 28
5. Križevci 22
6. Dobrovnik 15
7. Bogojina 12
8. Bistrica 10
   

Lestvica - mladinci  

7. Križevci 30
8. Rakičan-Tišina 28
9. Radenska Slatina 17
10. Goričanka 9
11. Kema Puconci 3
12. Tromejnik 0
   

Pridružite se nam  

   

Sponzorji  

   
© NK Slatina