Termini treningov  

 
 Pon, Tor, Čet ob 16.30

 
 Pon, Sre, Pet ob 16.00


 Tor, Sre, Pet ob 16.00


 Tor, Sre, Pet ob 17.30


 Pon, Sre, Pet ob 18.00

   

Naslednje tekme  

U7
Sreda, 26.9., Rakičan, 16.00
Turnir

U13
Četrtek, 27.9., Martjanci, 16.00
Čarda - Slatina

Mladinci
Sobota, 29.9., Bogojina, 15.30
Bogojina - Slatina

U9
Nedelja, 30.9., Radenci, 10.00
Turnir

Člani
Nedelja, 30.9., Križevci, 15.30
Križevci - Slatina

   

Zadnje tekme  

Mladinci
Slatina - Goričanka 3:0

Člani
Slatina - Bogojina 3:0

   

Poraz mladincev v Gornji Radgoni

V soboto 14. 10., so naši mladinci odigrali derbi proti vrstnikom iz Gornje Radgone. V 9. krogu 1. MNL so izgubili z rezultatom 4:0.

 

9. krog, Gornja Radgona, ŠRC Trate 14.10.2017 ob 11:00 uri
  

    

 2:5 

   

DOMAČIN GOST
  Hamler Uroš (V)    Zupančič Sašo (K) (V)
  Haljil Uzeir (K)   Ploj Urban
   Šipek Žiga   Bojan Uroš
  Klemenčič Žan   Saletinger Mario
  Kaučič Uroš   Ivanič Tilen
  Zupančič Jaša   Muršič Marko
  Pučko Tjan   Mulec Marcel
  Šadl Jure   Zver Žiga
  Šipek Luka   Trajbarič Tomaž
  Kranjc Vid Benjamin   Horvat Žiga
  Vrbnjak Žan   Rozman Jan 
       
Rezervni igralci
   Lipič Aljoša   Budja Miha
  Bračič Denis   Mlinarič Aljoša
  Kerndl Simon   Vodička Tilen 
  Škoda Luka   Sečko Marko 
  Vohar Rok   Kajdič Gaj
       
Zadetki
Vrbnjak Žan 1:0 21'
Vrbnjak Žan 2:0 28'
Pučko Tjan 3:0 63'
Vrbnjak Žan 4:0 79'
       
Dogodki

32' Trajbarič Tomaž
Menjava 46' Budja / Ploj
Menjava 54' Sečko / Bojanič
Menjava 65' Krajnc / Lipič
Menjava 75' Kerndl / Šipek
Menjava 78' Vodička / Saletinger
Menjava 80' Bračič / Vrbnjak
Menjava 83' Mlinarič / Rozman
Menjava 88' Kajdič / Zver
       

   

Himna NK Radenska-Slatina  

   

Lestvica - člani  

1. Rakičan 13
2. Čarda Martjanci 13
3. Radenska Slatina 9
4. Bogojina  7
5. Križevci 6
6. Goričanka 6
7. Dobrovnik 4
8. Bistrica 0
   

Lestvica - mladinci  

7. Radgona 4
8. Radenska Slatina  3
9. Goričanka 3
10. Grad 3
11. Kema Puconci 0
12. Tromejnik 0
   

Pridružite se nam  

   

Sponzorji  

   
© NK Slatina