NK Čarda - NK Slatina 2:1

Člani
NK Slatina - NK Rakičan 2:1

Iz Martjanec brez točk

Slatinski mladinci so v soboto gostovali v Martjancih pri NK Čardi. V 47. minuti je za vodstvo naših zadel Tilen Ivanič. V 53. minuti so prejeli zadetek za izenačenje, 10 minut pred koncem pa so domačini povedli z 2:1, kar je bil tudi končni rezultat.

Read more...

V 2. počasu strli odpor Bakovcev

V soboto, 2.9.2017, je bil na ŠRC Slatina odigran 3. krog I. MNL MS za mladince. V goste so prišli ŠNK Bakovci, ki so se v 1. polčasu dostojno upirali Slatinarjem. V 2. polčasu pa so Slatinarji prestavili v višjo brzino in uspeli 4 krat zadeti. 3 krat je bil uspešen Mario Saletinger, 1 krat pa je zadel še Žiga Zver.

Zmaga Ljutomerja

Slatinski mladinci so v nedeljo, 27.8., gostovali v Ljutomerju in izgubili z rezultatom 3:2. Za Slatino je bil 2x uspešen Rok Knuplež.

Zapravili prednost 2 golov

V soboto, 19.8., se je tudi za mladince začela nova sezona. V goste so prišli NK Tromejnik. Slatinarji so v prvem polčasu povedli z 2:0, ko je bil 2x natančen Marcel Mulec, vendar pa so v 2. polčasu gostje uspeli izenačiti in tekma se je končala z rezultatom 2:2.

Mladinci v Ljutomer

Slatinski mladinci bodo začeli s sezono v nedeljo, 13.8. Tako kot člani, bodo tudi oni naredili otvoritev s pokalno tekmo. Tekma bo v nedeljo ob 18:00 uri v Ljutomerju. Vabljeni.

4:0 proti zdesetkanem Rakičanu

V 23. krogu 1. MNL MS so v goste prišli igralci NK Rakičana. Slatinari so uspeli zmagat s 4:0. Rezultat bi lahko bil mnogo višji, saj so naši imeli pobudo na igrišču, vendar pa je na koncu vedno zmanjkala tista zadnja podaja oz. zbranost pred golom. V 1. polčasu sta zadela Enej Zadravec v 4. in Tilen Ivanič v 30. minuti, v 2. polčasu pa še Matjaž Mitev v 57. in Tomaž Trajbarič v 84. minuti.

Sklonjenih glav iz Beltinec

V 20. krogu 1. MNL Murska Sobota so naši mladinci gostovali Beltincih. Tekma se je končala z rezultatom 2:0 za domačine.