Naslednje tekme  

U15
Torek, 24.9., M. Sobota, 17:30
Mura - Slatina

U7
Sreda, 25.9., Cven, 16:00
Turnir

U13
Četrtek, 26.9., G. Radgona, 16:30
Radgona - Slatina

U11
Sobota, 28.9., Cven, 10:00
Turnir

Člani
Sobota, 28.9., Radenci, 16:00
Slatina - Križevci

   

Zadnje tekme  

U13
Slatina - Tromejnik 2:1

U15
Slatina - Puconci 8:1

Člani
Bogojina - Slatina 1:3

   

Minimalna zmaga proti Bistrici

V soboto, 6. 10. 2018, so Slatinarji gostili ekipo Bistrice in uspeli zmagati z minimalnim rezultatom. Igralci Bistrice so nudili dostojen odpor Slatinarjem in šele v 81. minuti je Daniel Frčko uspel zadeti za minimalno zmago z 1:0.

7. krog PNL, Radenci, 6. 10. 2018 ob 15.30
  

1:0

 

Radenska Slatina

NK Bistrica

  Hozjan Uroš (V, K)   Farkaš Danilo (V)
  Ajlec Nejc   Maučec Goran
  Kavaš Žan   Rituper Primož
  Senčar Mitja   Hozjan Gašper
  Tušak Aljaž   Kelenc David
  Potrč Denis   Vučko Jure
  Govedič Blaž   Kolar Marsel
  Lebar Alen   Godina Matej
  Šteiner Rok   Zver Peter (K)
  Slekovec Primož   Kavaš Benjamin
  Frčko Daniel   Hozjan Denis
       
Rezervni igralci
  Horvat Andrej (V)   Geisler Elvis
  Kaučič Damijan   Pucko Sašo
  Štelcl Adam    
  Fišer Matej    
  Turk Marko    
  Čuk Denis    
  Trajbarič Tomaž    
Zadetki
Frčko Danijel 1:0 81. minuta
Opominjani
61' Tušak Aljaž
61' Kavaš Benjamin
80' Kolar Marsel
82' Lebar Alen
Manjave
Menjava 57' Kaučič/Slekovec
Menjava 57' Štelcl/Šteiner
Menjava 57' Geisler/Hozjan
Menjava  75' Pucko/Kelenc
Menjava 84' Čuk/Lebar
Menjava 86' Trajbarič/Frčko
Menjava 91' Fišer/Govedič

 Naslednja tekma Slatinarje čaka v nedeljo, 14. oktobra ob 10.30 uri, ko bodo v 8. krogu PNL gostovali v Rakičanu. Vabljeni!

   

Himna NK Radenska-Slatina  

   

Lestvica - člani  

POMURSKA NOGOMETNA LIGA
7. Tromejnik Kuzma 9
8. Olimpija Dolga Vas 6
9. Goričanka

6

10. Radenska Slatina 6
11. Rakičan 5
12. Črenšovci 4
13. Čarda Martjanci 3
14. ŠD Bogojina 1
   

Lestvica - U15  

        U15 - STAREJŠI DEČKI       
1. Rakičan 9
2. Mura 6
3. Serdica-Goričanka 6
4. Čarda Martjanci 6
5. Kema Puconci 4
6. Ljutomer 3
7. Radenska Slatina 3
8. ŠNK Bakovci 1
9. ŠD NK Križevci 0
10. ŠNK Radgona 0
   

Lestvica - U13  

        U13 B - MLAJŠI DEČKI       
1. Kema Puconci 7
2. Radenska Slatina 7
3. Mura 2 6
4. Tromejnik 6
5. Apače 3
6. Goričanka-Serdica 3
7. ŠNK Radgona 0
8. ŠD NK Križevci 0
   

Pridružite se nam  

   

Sponzorji  

   
© NK Slatina