Radenci, 16.6. ob 9.00
Radenci open 2018

Zadnje tekme

Poraz Slatine proti Dobrovcam

V nedeljo, 18. januarja ob 18:00 v Kidričevem, je članska ekipa odigrala 2. prijateljsko tekmo v sklopu priprav na spomladanski del sezone. Igrali so proti ekipi Dobrovce in visoko izgubili s 6:0.

Trener Erta Vidovič je na igrišče poslal malce spremenjeno zasedbo v primerjavi s prvo prijateljsko tekmo. Na žalost ni mogel računati na odsotne Luko Ivaniča, Denisa Potrča, Žigo Sečka, Alena Lebarja, Sandija Križana in Valentina Avseca, ki so manjkali zaradi poškodb in bolezni. Že v prvem polčasu so vajeti igre v svojih rokah imeli igralci NK Dobrovce, ki so ves čas napadali, NK Slatina pa je bila nevarna iz prekinitev. 1. polčas se je končal z 1:0 za nasprotnike. V drugem polčasu po storjenih raznih menjavah v domači vrste se je igra še poslabšala, Slatina pa je tekmo na koncu izgubila s 6:0.

Definitivno na visok poraz vpliva dejstvo, da domači igralci zaradi snega na igrišču nimajo ustreznih pogojev za trenirati. Tekme so namreč edini pravi stik igralcev s travnato površino in z žogo v nogah. Kljub vsemu z optimizmom zremo v prihodnost in verjamemo v dvig forme Slatinarjev.

Postava ekipe:
1. polčas: Hozjan; Turk, Kavaš Ž., Ajlec, Tušak; Kavaš D., Kaučič, Vujisić; Šajnovič, Madon, Šteiner
2. polčas: Vajs; Turk, Kavaš Ž., Ajlec, Tušak; Kavaš D., Kaučič, Slekovec (od 60. minute); Šajnovič, Madon, Šteiner