Slatina - Križevci 1:1

Člani
Črenšovci - Slatina 3:1

Po vodstvu, žal poraz proti jesenskim prvakom

V nedeljo 19. 11. je bil v Odrancih odigran 14. krog 3. SNL Vzhod med Odranci in NK Radenska Slatino. Po dobri predstavi Slatine se je tekma končala z zmago domačinov z rezultatom 3:2.

Slatinarji so na igrišče stopili v malo spremenjeni zasedbi v primerjavi s prejšnjo tekmo. Po prepovedi igranja zaradi rumenih kartonov se je v začetno enajsterico vrnil David Šajnovič. Bolje so tekmo začeli domačini, ki so si priigrali nekaj lepih priložnosti, vendar se je Slatina dobro branila. V 27. minuti pa je vendarle sledila sprememba rezultata, ko je David Vinkovič po prekinitvi zadel z glavo. Do konca polčasa se rezultat ni več spreminjal. V drugem delu so bolje začeli Slatinarji, saj so v vsega 15ih minutah igre obrnili rezultat v svojo korist. V 57. minuti je z natančnim strelom v zgornji levi vratarjev kot, iz prostega strela zadel Luka Ivanič. V 60. minuti, pa je po zmedi v obrambni vrsti domačinov zadel Alen Lebar za delno vodstvo Slatine 2:1. V 67 minuti je nato sledilo izenačenje, ko se je žoga po strelu Nikole Tompe nesrečno odbila od domačega branilca in preletela slatinskega vratarja. V 84. minuti je končni rezultat 3:2 iz prostega strela postavil David Vinkovič. To je bila zadnja tekma v tem delu sezone. Kljub predzadnjemu mestu na lestvici pa NK Radenska Slatina optimistično stremi k boljšemu spomladanskemu delu sezone. Gremo Slatina!

14. krog, Odranci, Športni park Odranci, 19.11.2017 ob 14:00