Zadnje tekme

Člani
NK Odranci - NK Slatina 3:2

Slatina doma presenetila Beltince

V soboto 30. septembra je bil v Radencih na ŠRC Slatina ob 16:00 odigran 7. krog 3. SNL vzhod med ekipama NK Radenska Slatina in ND Lušt Beltinci. Na koncu so se zmage z rezultatom 1:0 po zadetku Davida Šajnovića veselili domači igralci.

V sobotnem sončnem popoldnevu je na ŠRC Slatina potekal 7. krog 3. SNL vzhod, kjer se je domača ekipa Radenska Slatina pomerila proti ekipi iz Beltincev. Domači trener Nejc Domjan je znova na igrišče poslal enako enajsterico, kot prejšnji dve tekmi. Na začetku srečanja smo spremljali izenačen dvoboj na sredini igrišča, brez konkretnejših priložnosti ene ali druge ekipe. Prvo priložnost so si priigrali gostujoči igralci, ko je po napaki v obrambni vrsti Slatine z desne strani streljal Ropoša, a je bil domači vratar Uroš Hozjan na mestu. Sledila je 13. minuta, kjer se je po hitrem protinapadu domačih igralcev na desni strani kazenskega prostora znašel David Šajnović in z levico močno meril za vodstvo 1:0. V naslednjih minutah so se vrstile priložnosti na eni in na drugi strani. V 43. minuti je zaradi prekrška nad domačim vratarjem drugi rumeni in posledično rdeči karton dobil gostujoči obrambni igralec Mitja Kosi. V začetku drugega polčasa smo spremljali zopet izenačen dvoboj s priložnostmi na obeh straneh. V 67. minuti, je zaradi prekrška nad gostujočim vratarjem Zverom drugi rumeni in rdeči karton dobil Nejc Ajlec. Od takrat naprej je bilo število igralcev na eni in na drugi strani izenačeno. Več od igre so imeli nogometaši iz Beltincev, domači igralci pa so se dobro branili in na svoje priložnosti čakali iz protinapadov. Do konca tekme se rezultat ni več spreminjal in ostalo je pri zmagi NK Radenska Slatine, vse tri točke pa so ostale doma. Veseli nas tudi dejstvo, da prvič v letošnji sezoni obramba ni prejela niti enega zadetka. Naslednja tekma nas čaka naslednjo nedeljo, 8. 10. 2017, ob 15:30 v Hotizi, Vabljeni!

7. krog Radenci, ŠRC Slatina 30.9.2017 ob 16:00 uri