ŠNK Radgona - NK Slatina 4:0

Člani
NK Slatina - Avto Rajh Ljutomer 2:5

Zmaga Pesnice s 3:0

V sredo, 2.8., so Slatinarji na ŠRC Slatina odigrali svojo 5 pripravljalno tekmo pred pričetkom nove sezone. Tokrat so gostili ekipo NK Tehnotim iz Pesnice. Gostje so prikazali boljšo igro od naših in zmagali s 3:0.

V 1. polčasu so gostje uspeli 2x zadeti zaradi nezbranosti v naši ožji obrambi. Tretji zadetek je padel v 2. polčasu, ko so gostje izvedli kot in se je žoga nesrečno odbila od našega branilca v gol.

Slatinarjem igra tokrat nikakor ni stekla. Manjkala je tista zadnja podaja, ki bi ustvarila priložnost za zadetek. Za dečki so težke priprave na sezono in imajo tudi težke noge posledično pa se je utrujenost poznala tudi na tekmi.

Postava: Vajs, Turk, Budja, Ajlec, Tušak, Kavaš Ž., Potrč, Kavaš D. Sečko, Šilec, Lebar

V 2. polčasu so vstopili: Sterniša, Slekovec, Kaučič

V soboto, 6.8., se slatinarji odpravljajo še na zadnjo pripravljalno tekmo pred pričetkom. Gostovali bodo v Središču ob Dravi. NK Središče ob Dravi nastopajo v Superligi MNZ Ptuj.