ŠNK Radgona - NK Slatina 4:0

Člani
NK Slatina - Avto Rajh Ljutomer 2:5

Zmaga s 3:2 proti Lenartu

V soboto, 29.7., so na ŠRC Slatina gostovali igralci NK AjDAS Lenarta, ki nastopajo v 3. SNL sever. Tekma se je končala z rezultatom 3:2 za domače, strelci zadetkov so bili Nejc Ajlec, Rok Šteiner in Alen Lebar.

Prvih 10 minut v začetku tekme sta ekipi porabili za spoznavanje nasprotnika. Nato so sledile že prve resnejše priložnosti. Prvo na tekmi so imeli Slatinarji, vendar pa zaradi nezbranosti pri zaključku ni prišlo do spremembe izzida. V 13. minuti so po predložku in in nespretnem posredovanju domačih branilcev gostje prišli v vodstvo z 0:1. Po prejetem zadetku so Slatinarji začeli z bolj napadalno igro in v 34. minuti se je, po lepem predložku Luke Ivaniča iz kota, najboljše znašel v kazenskem prostoru Nejc Ajlec in poravnal izzid na 1:1. V 41. minuti je prišlo do spremembe izzida in vodstva Slatine z 2:1. Tokrat je natančno meril Rok Šteiner.

V 2. polčasu je igra potekala večinoma med obema kazenskima prostoroma. Večinom so žogo imeli v nogah domačini. V 83. minuti je Luka Ivanič natančno podal do Alena Lebarja, ki se je znašel sam pred nasprotnim vratarjem in uspešno zadel za 3:1. Le 2 minuti kasnej so gostje, po zmedi v domači obrambi, uspeli znižati rezultat na 3:2. Kar pa je bil tudi končni izzid.

Postava: Hozjan (G), Turk, Budja, Ajlec, Tušak, Kavaš, Sečko (C), Ivanič, Lebar, Pihler, Šteiner

V 2. polčasu so vstopili: Vajs (G), Sterniša, Zemljič, Potrč, Slekovec, Kaučič

V sredo, 2.8. prihaja na ŠRC Slatina ob 18:30 uri ekipa NK Tehnotim Pesnica, ki nastopa v 3. SNL sever. Vabljeni.