Naslednje tekme  

U15
Torek, 24.9., M. Sobota, 17:30
Mura - Slatina

U7
Sreda, 25.9., Cven, 16:00
Turnir

U13
Četrtek, 26.9., G. Radgona, 16:30
Radgona - Slatina

U11
Sobota, 28.9., Cven, 10:00
Turnir

Člani
Sobota, 28.9., Radenci, 16:00
Slatina - Križevci

   

Zadnje tekme  

U13
Slatina - Tromejnik 2:1

U15
Slatina - Puconci 8:1

Člani
Bogojina - Slatina 1:3

   

Člani začeli priprave na spomladanski del sezone

Članska ekipa NK Slatina – Radenska se je v petek zbrala v DOSOR-ju na uvodnem srečanju pred začetkom priprav za spomladanski del sezone 2016/2017. Na srečanju je bila zbrana celotna članska ekipa in vodstvo kluba.

Člansko ekipo bodo v spomladanskem delu sezone sestavljali: Hozjan Uroš, Horvat Andrej, Budja Martin, Kavaš Denis, Čolnik Boštjan, Sterniša David, Tušak Aljaž, Lovrec Damir, Šteiner Rok, Podlesek Dejan, Kaučič Damijan, Sečko Žiga, Madon Luka, Lebar Alen, Ficko Tadej, Kutoš Štefan, Dokl David, Johman Bojan, Zemljič Blaž, Zupančič Staš.

V priprave članske ekipe pa so vključeni tudi mladinci: Čuk Denis, Mitev Matjaž, Senčar Mitja in Zadravec Enej.

Za ekipo bodo skrbeli glavni trener ekipe Nejc Domjan, trener za individualni razvoj igralcev Matej Čeh, tehnični vodja Martin Belak in maser Uroš Mavrič.

Uvodno srečanje v DOSOR-ju, ki je bilo namenjeno predstavitvi priprav in načrta dela je bilo popestreno še s predavanjem o preprečevanju športnih poškodb, univerzitetne diplomirane fizioterapevtke Katje Peček Poredoš in predavanjem o ustrezni prehrani športnika, nutricistke Simone Domjan.

Naslednji dan so člani opravili prvi trening na ŠRC Radenci in na terenu Radenske občine. Treningi v januarju in februarju bodo v manjšem obsegu izvedeni tudi na igrišču z umetno travo, v Gornji Radgoni.

V spodnji galeriji si lahko ogledate nekaj utrinkov iz prvega delovnega vikenda.

Članska selekcija bo tekom priprav odigrala predvidoma sedem prijateljskih tekem:

nedelja    5.2.17    NK SLATINA-RADENSKA - NK PALOMA (igrišče z umetno travo v Stradnu, Avstrija)
sobota    11.2.17    NK SLATINA-RADENSKA - NK PODVINCI (igrišče z umetno travo na Ptuju)
sobota    18.2.17    NK SLATINA-RADENSKA - NK HOTIZA (igrišče z umetno travo v Lendavi)
sobota    25.2.17    NK LENART - NK SLATINA-RADENSKA (v gosteh, Lenart)
sobota    04.3.17    NK SLATINA-RADENSKA - NK APAČE (doma, ŠRC Radenci)
sobota    11.3.17    NK BOGOJINA - NK SLATINA-RADENSKA (v gosteh, Bogojina)
sobota    18.3.17    NK SLATINA-RADENSKA - NK ČRENŠOVCI (doma, ŠRC Radenci)

Ekipi želimo uspešno pripravljalno obdobje!

   

Himna NK Radenska-Slatina  

   

Lestvica - člani  

POMURSKA NOGOMETNA LIGA
7. Tromejnik Kuzma 9
8. Olimpija Dolga Vas 6
9. Goričanka

6

10. Radenska Slatina 6
11. Rakičan 5
12. Črenšovci 4
13. Čarda Martjanci 3
14. ŠD Bogojina 1
   

Lestvica - U15  

        U15 - STAREJŠI DEČKI       
1. Rakičan 9
2. Mura 6
3. Serdica-Goričanka 6
4. Čarda Martjanci 6
5. Kema Puconci 4
6. Ljutomer 3
7. Radenska Slatina 3
8. ŠNK Bakovci 1
9. ŠD NK Križevci 0
10. ŠNK Radgona 0
   

Lestvica - U13  

        U13 B - MLAJŠI DEČKI       
1. Kema Puconci 7
2. Radenska Slatina 7
3. Mura 2 6
4. Tromejnik 6
5. Apače 3
6. Goričanka-Serdica 3
7. ŠNK Radgona 0
8. ŠD NK Križevci 0
   

Pridružite se nam  

   

Sponzorji  

   
© NK Slatina