Naslednje tekme  

U15
Torek, 24.9., M. Sobota, 17:30
Mura - Slatina

U7
Sreda, 25.9., Cven, 16:00
Turnir

U13
Četrtek, 26.9., G. Radgona, 16:30
Radgona - Slatina

U11
Sobota, 28.9., Cven, 10:00
Turnir

Člani
Sobota, 28.9., Radenci, 16:00
Slatina - Križevci

   

Zadnje tekme  

U13
Slatina - Tromejnik 2:1

U15
Slatina - Puconci 8:1

Člani
Bogojina - Slatina 1:3

   

Petarda v mreži Bakovec

V 10. krogu so v Radencih gostovali igralci ŠNK Bakovec. Slatinari so se za poraz na sosedskem derbiju, v prejšnjem krogu, znesli nad Bakovčari in jih premagali z rezultatom 5:2. Z zadetkoma v razmaku 2 minut in izključitvijo na strani Bakovec, niso pustili presenetiti in pokazali kdo je gospodar na ŠRC Slatina. Za Slatino so zadeli Štefan Kutoš, Žiga Sečko 2x, Blaž Zemljič in Aleksander Belak

NK Radenska Slatina - ŠNK Bakovci 5:2 (2:1)

NK Radenska-Slatina
Horvat (G), Lovrec, Kutoš (Madon 81'), Sterniša, Tušak, Zemljič, Šteiner (Johman 89'), Kaučič (C) (Zupančič 87'), Sečko (Slekovec 77'), Čolnik, Belak (Ficko 74')

ŠNK Bakovci
Karoli (G), Zorko, Lukač (Zavec 53'), Lapoši, Fras, Radulovič (Stojanovič 76'), Jablanovec (C), Nemec, Virag, Baranja (Kontrec 76'), Vogrinčič

Kartoni:
Jablanovec (ŠNK Bakovci) 36' rumeni
Jablanovec (ŠNK Bakovci) 37' rdeči
Zavec (ŠNK Bakovci) 41' rumeni
Fras (ŠNK Bakovci) 36' rumeni

Strelci
Kutoš (NK Radenska Slatina) 24'
Sečko (NK Radenska Slatina) 26'
Baranja (ŠNK Bakovci) 28'
Sečko (NK Radenska Slatina) 51'
Zemljič (NK Radenska Slatina) 60'
Belak (NK Radenska Slatina) 70'
Lapoši (ŠNK Bakovci) 79'

   

Himna NK Radenska-Slatina  

   

Lestvica - člani  

POMURSKA NOGOMETNA LIGA
7. Tromejnik Kuzma 9
8. Olimpija Dolga Vas 6
9. Goričanka

6

10. Radenska Slatina 6
11. Rakičan 5
12. Črenšovci 4
13. Čarda Martjanci 3
14. ŠD Bogojina 1
   

Lestvica - U15  

        U15 - STAREJŠI DEČKI       
1. Rakičan 9
2. Mura 6
3. Serdica-Goričanka 6
4. Čarda Martjanci 6
5. Kema Puconci 4
6. Ljutomer 3
7. Radenska Slatina 3
8. ŠNK Bakovci 1
9. ŠD NK Križevci 0
10. ŠNK Radgona 0
   

Lestvica - U13  

        U13 B - MLAJŠI DEČKI       
1. Kema Puconci 7
2. Radenska Slatina 7
3. Mura 2 6
4. Tromejnik 6
5. Apače 3
6. Goričanka-Serdica 3
7. ŠNK Radgona 0
8. ŠD NK Križevci 0
   

Pridružite se nam  

   

Sponzorji  

   
© NK Slatina