Tradicionalni turnir za pokal občine Tišina

Pri Slatini tudi Luka Ivanič

NK Radenska Slatina se je okrepila še z enim igralcem, ki ima izkušnje iz 2. in 3 SNL.

Read more...

Zeleno beli so postali tudi Avsec, Slekovec in Vajs

Zeleno beli dres bosta ponovno oblekla "otroka" Slatine Valentin Avsec in Primož Slekovec, novinec v dresu Slatine pa je vratar Rene Vajs.

V Slatino prišli tudi Šilec, Pihler in Potrč

Novi člani NK Radenske - Slatine so postali tudi Miha Šilec, Uroš Pihler in Denis Potrč.

Priprave Slatinarjev v polnem teku

V sredo, 12.7.2017, se je ekipa Slatine sestala v DOSOR-ju Radenci na spoznavnem večeru, kjer jim je bil predstavljen potek priprav na 3. SNL vzhod. Že naslednji dan so igralci opravili tudi prvi trening. Trener Nejc Domjan ima na razpolago 21 igralcev, od tega 10 novih obrazov.

NK Slatina novi tretjeligaš

Peta seja Izvršnega odbora Nogometne zveze Slovenije v mandatnem obdobju 2016-2020, ki je 20. junija 2017 potekala v Nacionalnem nogometnem centru Brdo, bo gotovo ostala z zlatimi črkami zapisana tudi pri NK Slatini.

Poškodbe zahtevale davek od Slatine

V predzadnjem krogu so se Slatinarji odpravili v goste k ŠNK Bakovcem. V prvih 30. minutah tekme so Slatinarji še uspešno kljubovali Bakovčarom. V 30. minuti je domačinom uspelo prvič načeti mrežo slatinskega vratarja Uroša Hozjana. Do konca prvega polčasa so uspeli zadeti še dva krat. Enako hitro jim je uspelo dva krat zadeti v začetk drugega polčasa. Častni zadetek je za Slatino dosegel v 74. minuti Aljaž Tušak. Bakovčari pa so uspeli v izdihljajih tekme zadeti še en krat za končnih 6:1 in s tem zadali Slatini najvišji poraz v tej sezoni.